Zespół Szkół w Leoncinie

Nawigacja
menu      Wydarzenia
menu      Plan lekcji
menu      Przetargi
menu      Absolwenci
Szybkie linki
menu      Szkoła na mapie
menu      O patronie szkoły
menu      Strona rodziny szkół
menu      Gmina Leoncin
Pieśni
menu      Barka
menu      Hymn szkoły
menu      Hymn rodziny szkół
Nasza-klasa.pl
menu      Szkoła podstawowa
menu      Gimnazjum
Archiwum
menu      Wydarzenia
menu      Absolwenci
menu      Dla Rodziców























Rok 2014/2015

klasa IIIa
1. Aurelia Magdalena Borowska
2. Dominika Czajkowska
3. Adrian Drzyzga
4. Weronika Grażyna Jagodzińska
5. Katarzyna Kłos
6. Marek Jan Krawczak
7. Katarzyna Lewandowska
8. Paulina Lipińska
9. Dawid Marzęcki
10. Mateusz Pietroń
11. Patrycja Pietroń
12. Eryk Piotrowski
13. Jan Jakub Starzycki
14. Paulina Trojanowska
15. Olaf Lucjan Woźniak
16. Albert Damian Zych
17. Ewa Wanda Bogacka

klasa IIIb
1. Bartosz Sebastian Bazydło
2. Piotr Paweł Borowski
3. Michał Chamerla
4. Katarzyna Cybulska
5. Jakub Michał Czpioła
6. Zuzanna Czyżniewska
7. Mirosław Jakub Faliński
8. Marcin Frączak
9. Patrycja Górska
10. Patryk Zbigniew Jackowski
11. Jakub Kamil Kubik
12. Angelika Młotkowska
13. Robert Szczesiak
14. Kamil Tadeusz Wieczorek
15. Klaudia Wiktoria Zwierzchowska
16. Karolina Żelechowska

Bal Gimnazjalny Bal Gimnazjalny
Rok 2013/2014

1. Agnieszka Cybulska
2. Oliwia Czyżniewska
3. Katarzyna Dydak
4. Elżbieta Jabłońska
5. Jakub Jabłoński
6. Patrycja Jeznach
7. Daniel Kąpiński
8. Hubert Kąpiński
9. Joanna Kiecal
10. Dominik Kowalewski
11. Maciej Kurlanc
12. Daria Lutomska
13. Weronika Malczewska
14. Dawid Mocarski
15. Przemysław Motel
16. Martyna Paciorkowska
17. Emil Pakoca
18. Dominika Piasecka
19. Patrycja Piasecka
20. Grzegorz Pietroń
21. Paulina Skindzier
22. Janina Strzałkowska
23. Bartosz Zacharski
Bal Gimnazjalny spotkanie z panem tomaszem majewskim

Rok 2012/2013

Klasa "a"


1.Bogdanowicz Patrycja
2.Bogucka Sylwia
3.Bolczak Hubert Mateusz
4.Bolczak Michał
5.Cybulak Paweł Mirosław
6.Dominiak Maciej
7.Jakubowski Daniel
8.Jasionowska Justyna
9.Jędrzejewska Marta
10.Kania Marta
11.Mańkowska Aleksandra
12.Miroś Bartosz Paweł
13.Mosakowski Łukasz
14.Pisarska Marta
15.Rechul Patrycja Adrianna
16.Wasiak Mariusz Jarosław
17.Wojcieski Sylwester
18.Wróblewska Joanna Maria
19.Ziółek Paulina Karolina

Klasa "b"


1.Bojko Karol
2.Brzozowska Katarzyna
3.Flejszman Mateusz
4.Forysiak Karol
5.Groszyk Mikołaj
6.Gruszka Paulina
7.Jabłońska Małgorzata
8.Jarkiewicz Łukasz
9.Jarząbek Patryk Mateusz
10.Jeziorski Kamil
11.Jeziorski Michał
12.Lewandowska Michalina Małgorzata
13.Łaszczyk Julita
14.Osmólski Sebastian
15.Piotrowski Ernest
16.Podgórski Hubert
17.Szeremeti Sara Aleksandra
18.Wojtowicz Artur Łukasz
19.Żmijewski Dawid

Rok 2011/2012

Klasa "a"


1. Bolczak Sebastian
2. Ciura Andrzej Marcin
3. Dudziński Jacek
4. Jagodzińska Katarzyna Teresa
5. Jankowska Klaudia Ewa
6. Jastrzębska Weronika
7. Kołodziejczyk Katarzyna
8. Pakoca Daniel
9. Pietroń Alicja
10. Potocka Kataryzna
11. Sinko Aleksandra Dorota
12. Socha Daniel Maciej
13. Stpowski Łukasz
14. Szczesiak Sebastian
15. Trzaskoma Krystian
16. Wołosiuk Jeremiasz
17. Zakrzewska Karolina

Klasa "b"


1. Ciupa Jolanta Karolina
2. Dominiak Nikodem
3. Draganiak Magdalena Joanna
4. Jędrzejewski Piotr
5. Lesinski Krzysztof
6. Leśnowolski Paweł Andrzej
7. Lutomski Paweł
8. Lutomski Piotr
9. Murzyn Milena Łucja
10. Mosakowski Sebastian
11. Nowakowski Piotr
12. Radwańska Anna
13. Zwierzchowski Eryk
14. Żmijewska Natalia

Rok 2010/2011

Klasa "a"


1. Basiak Sławomir
2. Bloch Hubert
3. Górski Łukasz
4. Jędrzejewska Natalia
5. Kapałka Wojtek
6. Kowalczyk Marek
7. Krasucki Marcin
8. Krawczak Jakub
9. Pietraszek Paulina
10.Pisarska Milena
11. Stachnal Wiktoria
12. Stankiewicz Paweł
13. Szulc Michał
14. Zwierzchowska Aneta

Klasa "b"


1. Aniszewska Izabela
2. Gajdzicka Sylwia
3. Górecki Artur
4. Jabłońska Elżbieta
5. Jankowski Michał
6. Jeziorska Aleksandra
7. Kułach Ewelina
8. Majkowska Karolina
9. Osienicka Paulina
10. Pankiewicz Kamil
11. Roszczyk Malwina
12. Śniecikowska Natalia
13. Tworus Kamila
14. Wilkoszewska Karolina
15. Wożniak Patryk

Rok 2009/2010

Klasa "a"


1. Dominiak Marlena
2. Głowacka Aleksandra
3. Grabowska Klaudia
4. Jarząbek Milena
5. Jasionowski Tomasz
6. Jasińska Aleksandra
7. Kamrowski Łukasz
8. Kiciński Sebastian
9. Lesińska Anna
10. Lewandowski Paweł
11. Nowakowska Iwona
12. Maliszewski Krystian
13. Orzechowska Milena
14. Ostrowski Damian
15. Paciorkowska Patrycja
16. Piasecka Ewelina
17. Piertroń Daniel
18. Pisarski Dominik
19. Szuba Karolina
20. Wojcieski Kamil
21. Zielski Jarosław
22. Ziulczyk Tomasz
23. Zwierzchowski Adrian

Klasa "b"


1. Biernacka Maja
2. Bojko Bogdan
3. Brzozowski Michał
4. Czubak Klaudia
5. Gruszka Aleksandra
6. Gruszka Joanna
7. Jeziorski Maciej
8. Kłos Łukasz
9. Kowalski Damiel
10. Kuczyńska Kamila
11. Kurek Kamil
12. Łecki Eryk
13. Malczewska Marta
14. Michalczyk Anna
15. Michałowski Monika
16. Ostrowski Łukasz
17. Piasecki Radosław
18. Pytkowski Mariusz
19. Stalczewski Aldona
20. Szczepaniak Sylwia
21. Żmijewska Małgorzata